Meie teenused

Keevitus

Meie keevitajate meeskond toob igasse projekti asjatundlikkust ja pühendumust. Pakume erinevate metallide keevitamist, pannes rõhku kvaliteedie ja vastupidavusele. Meie keevitusteenustega saate vastupidavad liitekohad, mis on kohandatud nii funktsionaalsete kui ka esteetiliste vajadustega.

Inventar:

Keevitustööd (ESAB Mig 400A Pulse)

Meie CNC plasmalõikamise teenus pakub lahendust, mis on kohandatud suuremahuliste materjalide ja projektide jaoks. Täiustatud CNC-tehnoloogia abil tagame täpsuse mõõtmetega kuni 12000x2500mm. Ideaalne valik nõudlikeks tööstuslikeks rakendusteks ja detailseks metallikunstiks.

Inventar:

Plasmalõikus (ESAB 360, CNC 12000×2500 – metalli lõikamise võimalus 1mm – 30mm)

Meie poolt teostatavad lehtmetalli painutustööd pakuvad muljetavaldavat 220-tonnist painutusjõudu. Suudame käsitleda kuni 3000 mm laiuseid materjale ning tagame iga painde puhul laitmatu vormi ja täpsuse.

Inventar:

Lehtmetalli painutustööd (ALIKO 3000, 220-tonnise paindejõuga – painutusvõime 1mm – 10mm)

Pakume treitöid ka suurte komponentide jaoks. Meil on olemas suutlikkus hallata kuni 2700mm x 500mm suuruseid detaile, võideldes ebatasasuste vastu ja pakkudes kvaliteetset viimistlust.

Võitled kulumisega või soovid anda uut välimust? Meie värvimisteenused pakuvad kahte eelist: kaitse ja ilu. Kasutades esmaklassilisi värve, võitleme kulumise ja korrosiooniga, tagades kestva kaitse ja visuaalselt atraktiivse viimistluse.

Inventar:

Värvimiskamber

Pinna ebatäiuslikkus põhjustab probleeme? Meie liivapritsiteenused tulevad aitavad hädast välja. Rooste, värvid või soovimatud katted tõhusalt eemaldades valmistame teie metalli ette uueks töötlemiseks või värvimiseks. Alustage puhtalt lehelt ja pikendage oma komponentide eluiga.

Rasketehnika ja masinate seisakud võivad osutuda häirivaks ja ka üsna kulukaks. Meie rasketehnika remonditeenused on lahendus katkematu töö tagamiseks. Kogenud tehnikute meeskonnaga diagnoosime probleemid kiiresti ja rakendame lahendusi, mis taastavad masina esmase tööseisundi. Olenemata sellest, kas tegemist on rutiinse hoolduse või erakorralise remondiga, tagame, et teie masinad oleksid töökorras minimaalsete viivitustega.

Mehhatroonika integreerib sujuvalt mehaanika, elektroonika ja arvutitehnoloogia, et luua täiustatud süsteeme ja lahendusi. Meie meeskond pakub laialdasi teadmisi ja tehnilisi oskusi keerukate mehhatrooniliste süsteemide arendamiseks, mis suurendavad tõhusust, täpsust ja töökindlust. Olenemata sellest, kas tegemist on kohandatud masinate või intelligentsete tootmisprotsessidega, meie mehhatroonilised teenused on loodud teie ettevõtte tehnoloogilise võimekuse tõstmiseks järgmisele tasemele.

Meie metallisae lõikamisteenused pakuvad sirgeid ja puhtaid lõikeid igat tüüpi metallile. See teenus lahendab väljakutse valmistada metall täpselt ette ehitamiseks või tootmiseks, tagades, et iga detail sobib ideaalselt kavandatud kujundusega, vähendades materjali raiskamist ja säästes aega viimistlemisel. Ükskõik, kas tegemist on konstruktsioonikarkasside või keerukate konstruktsioonidega, vastab meie saelõikamine teie täpsetele spetsifikatsioonidele.

Keeruliste struktuuride ja süsteemide kokkupanek ja seadistamine nõuab sügavat mõistmist ja põhjalikku lähenemist ning siin tulevadki mängu meie montaažiteenused. Ükskõik, kas integreerite keerulist masinat või koostate arhitektuurilist teostust, meie eksperdid tagavad, et iga komponent sobib sujuvalt ja toimib ühtse tervikuna.

Meie projekteerimistööd muudavad teie ideed elujõulisteks, tõhusateks struktuurideks ja toodeteks. Tegeleme regulatiivsetele standarditele vastavate ja optimaalselt toimivate detailplaneeringute ja kavandite loomise keerukusega. Meie ekspertmeeskond kasutab uusimat CAD-i ja inseneritehnoloogiat, et pakkuda lahendusi, mis pole mitte ainult uuenduslikud, vaid ka praktilised ja kulutõhusad.

Oleme Teie jaoks alati olemas

Me hindame teie päringuid ja tagasisidet. Võtke meiega igal ajal ühendust; me oleme siin, et aidata teid kiiresti ja tõhusalt.

Kirjuta meile

info@phosphorus.ee
sales@phosphorus.ee

Helista

+372 5745 0451

Valga maakond, Valga vald, Londi küla, Lekto/1, 68103
Phosphorus OÜ - 1277732

Võtke meiega ühendust