Meist

Meie meeskond

Marko Mägi

Juhatuse liige, tegevjuht
marko@phosphorus.ee
58058032

Aleksejs Virodovs

Juhatuse liige, operatiivjuht
aleksei@phosphorus.ee
57450451

Jana Iljin

Pearaamatupidaja
jana@phosphorus.ee
56952559

Professionaalidelt professionaalidele

Oleme meeskond, kuhu kuuluvad valdkonna professionaalid, kes on pühendunud tipptasemel metallitöödele ning konteinerite, haagiste ja konveierisüsteemide pakkumisele. Sügavate teadmiste ja kirega teenindame professionaale, nagu teiegi.

Missioon

Meie missiooniks Phosphoruses on olla teerajaja tipptasemel lahendustele, mis soodustavad edusamme põllumajanduses ja logistikas. Oleme pühendunud klientide ootuste ületamisele, pakkudes pidevalt uuendusi, kvaliteeti ja suurepärast teenust.

Visioon

Meie visioon Phosphoruses on olla edukas nii Baltikumis kui Skandinaavias põllumajandushaagiste, konteinerite ja konveierisüsteemide tootmises. Meie eesmärk on seada uued mõõdupuud innovatsioonile ja klientide rahulolule ning panustada jätkusuutlikkusse tulevikku.

Väärtused

Kliendikeskne Lähenemine

Meie kliendid on meie peamine fookus, moodustades aluse kestvatele partnerlustele, mis põhinevad usaldusel ja ühisel edul.

Keskkonnahoid

Me oleme sügavalt pühendunud oma keskkonnamõju vähendamisele läbi jätkusuutlike praktikate ja materjalide, pannes suurt rõhku jäätmete ja ressursside vähendamisele ning taaskasutusele.

Pühendumus Suurepärasusele

Meie pühendumus tipptasemele ajendab meid pidevalt tootma tooteid, mis ületavad tööstusharu standardeid.

Awards & Achievement

Odio eget facilisis elit malesuada tellus in aliquam mi et orci, feugiat non bibendum posuere consectetur venenatis nisi nulla eget integer sit odio nibh amet, urna, ornare dignissim dolor a varius consectetur tristique nunc, enim, sagittis